سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » آخرین اخبار از پروژه های کمیک بوکی مارول.

آخرین اخبار از پروژه های کمیک بوکی مارول.

سینما کده

cineam-bokma

اخبار از پروژه های کمیک بوکی

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، چندی پیش کمپانی دی سی از بخش اعظم فیلم های سینمایی اش تا سال ٢٠٢٠ رونمایی کرد. حالا نوبتی هم که باشد، نوبت رقیب آنها است که برنامه هایش را اعلام کند. ابتدا باز هم نوبت «کاپیتان آمریکا» بود که رسمی شود. این فیلم که پیش از این با نام موقت «کاپیتان آمریکا٣» شناخته می شد حالا با نام «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» شناخته می شود. اعلام این خبر باعث شد که بسیاری از رسانه ها سراغ مجموعه کتاب های مصور «جنگ داخلی» مارول بروند. در این مجموعه داستان بر اساس قانون جدید حکومت آمریکا است که همه ابرقهرمانان باید خود را به کاخ سفید معرفی کنند. تونی استارک/ آیرون من با این قانون موافقت می کند اما کاپیتان آمریکا از قبول آن سرباز می زند. در نتیجه درگیری بین ابرقهرمانان به وجود می آید. این فیلم که توسط برادران روسو کارگردانی می شود، روز ششم می سال ٢٠١۶ اکران خواهد شد. در همان سال بندیکت کامبربچ که وی را پیش تر با نقش «شرلوک» در سریال مشهور شبکه بی بی سی می شناختیم در قامت «دکتر استرنج» حاضر خواهد شد. فیلمی که در فصل جوایز و روز ۴ نوامبر اکران خواهد شد.
سال ٢٠١٧ مارول با سه فیلم به رقابت اکران می آید. روز ۵ می و در ابتدای فصل تابستان، قسمت دوم پر فروش ترین فیلم امسال سینماهای آمریکا «محافظان کهکشان»، به کارگردانی جیمز گان اکران خواهد شد. فیلمی که قرار است با حضور همه عوامل اصلی فیلم نخست، از جمله کریس پرات، زویی سالدانا، بردلی کوپر، دیو بائوتیستا و… ساخته خواهد شد.
«ثور: رگناروک» قسمت سوم مجموعه مشهور ثور است که قرار است ٢٨ جولای روی پرده برود. در همین سال «بلک پنتر» یا «پلنگ مشکی» هم اکران خواهد شد. در این فیلم چادویک بوسمن، بازیگر نه چندان شناخته شده هالیوودی نقش مبارز مشکی پوش را بر عهده خواهد داشت.
اما شاید هواداران کمیک بوک های مارول بیش از هر زمان دیگری منتظر سال ٢٠١٨ هستند. سالی که قرار است برای نخستین بار در پروژه سینمایی مارول از فیلم سینمایی «کاپیتان مارول» رونمایی شود. تا به حال کاراکترهای زیادی با نام کاپیتان مارول شناخته می شوند اما این فیلم بر روی کاراکتر کارول دنورز تمرکز خواهد کرد. کاپیتان مارول نخستین ابرقهرمان زن کمپانی مارول است که فیلمی مستقل را به خود اختصاص می دهد. این فیلم قرار است با «واندروومن»، ابرقهرمان زن کمپانی دی سی مقایسه شود که سال ٢٠١٧ اکران می شود.
همین طور inhumans هم روز ٢ نوامبر اکران می شود. فیلمی بر اساس مجموعه کمیکی به همین نام که توسط استن لی، طراح مشهور و سرشناس کمیک بوک های مارول، طراحی شده است.
اما بی شک مهم ترین فیلم کمیک بوکی سال ٢٠١٨ قسمت نخست از دوگانه «انتقام جویان: جنگ بی نهایت» است. فیلمی هم در سوم می سال ٢٠١٩ اکران خواهد شد.
اما چیزی که در پایان این اخبار جلب توجه می کند، نبود فیلم مستقل آیرون من ۴ است. فیلمی که هر روز اخبار ضد و نقیضی در موردش منتشر می شود. اما هوادارن این ابرقهرمان نباید ناراحت باشند. رابرت داونی جونیور بازیگر سرشناس هالیوودی که بازی در این نقش را بر عهده دارد، در جدیدترین اظهار نظرش گفته که با حضور در پروژه های آینده، مجموع فیلم هایی که در آنها نقش تونی استارک را بر عهده داشته دو رقمی خواهد شد. او تا حالا در سه فیلم مرد آهنی، «هالک شگفت انگیز» و «انتقام جویان» بازی کرده. او به تازگی بازی در «انتقام جویان: عصر آلترون ها» را هم انجام داده و حضورش در «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» هم قطعی است. در نتیجه او حداقل در ٣ فیلم سینمایی دیگر هم باید نقش تونی استارک را بازی کند تا حرفش تایید شود. احتمالا دو فیلم هم مربوط به «انتقام جویان: جنگ بی نهایت١ و ٢» می شود. در نتیجه یک فیلم دیگر می ماند، که نشان می دهد مارول هنوز همه خبرهایش را اعلام نکرده است. شاید بالاخره آیرون من ۴ هم ساخته می شود. شاید هم داونی جونیور یک اشتباه محاسباتی ساده کرده است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top