سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » فیلم سینمایی «پنجاه قدم آخر» با فروشی ۴ میلیونی کار خود را آغاز کرد.

فیلم سینمایی «پنجاه قدم آخر» با فروشی ۴ میلیونی کار خود را آغاز کرد.

سینما کده

cinema-50ghdma

پنجاه قدم آخر

به گزارش خبرنگار مهر، فیلم «پنجاه قدم آخر» به کارگردانی کیومرث پوراحمد که از روز جمعه ۱۶ خردادماه اکران خود را در سینماهای تهران آغاز کرد، در روز اول اکران‌اش توانست با ۱۰ سینما در تهران، مبلغ ۴ میلیون تومان فروش داشته باشد.

این فیلم هنوز اکران خود را در شهرستان ها آغاز نکرده و به گفته سعید سعدی تهیه کننده «پنجاه قدم آخر»، این فیلم از روز دوشنبه ۱۹ خردادماه در شهرهای مشهد، اصفهان و شیراز اکران خود را آغاز خواهد کرد.

«پنجاه قدم آخر» به کارگردانی کیومرث پوراحمد با بازی بابک حمیدیان به سرگروهی سینما فرهنگ در ۱۲ سینما در تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، اهواز و رشت روی پرده رفته است.

«۵۰ قدم آخر» ابتدا قرار بود به مناسبت سوم خردادماه و آزادسازی خرمشهر اکران عمومی شود که این اتفاق نیفتاد و فیلم با حدود ۲ هفته تاخیر از ۱۶ خردادماه نمایش داده شد.

«۵۰ قدم آخر»‌ تازه ترین ساخته کیومرث پوراحمد است که در سی و دومین جشنواره فیلم فجر با واکنش های زیادی مواجه شد. این فیلم برای اکران عمومی با تغییرات زیادی همراه شده است.

بابک حمیدیان و طناز طباطبایی بازیگران اصلی این فیلم هستند و پوراحمد این فیلم را بر اساس طرحی از حبیب احمدزاده جلوی دوربین برد.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top