سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینما وتلویزیون » «خانم! مال معرفی کنید»،فیلم بعدی پوران درخشنده.

«خانم! مال معرفی کنید»،فیلم بعدی پوران درخشنده.

سینما کده

cinema-pr

پوران درخشنده

به گزارش سینما کده کارگردان هیس دخترها فریاد نمی‌زنند در خصوص این فیلم به بانی فیلم گفت: این فیلم را با یک احساس تکلیف و با هدف نیاز مردم و آگاهی دادن به آن‌ها نسبت به مسئولیت هایشان ساختم، هنگام ساخت فیلم به این موضوع فکر می‌کردم که من به عنوان یک کارگردان چه جایگاه و چه مسئولیتی در قبال آن‌ها دارم.

وی افزود: استقبال مردم از این اثر نشانگر احساس مسئولیت آن‌ها نسبت به موقعیت خودشان به عنوان والدین است و از این موضوع خوشحال هستم زیرا تمام هدفم این بود که زنگ خطری را به صدا دربیاورم.

این کارگردان با اشاره به اثر بعدی خود گفت: اثر جدیدم با عنوان «خانم! مال معرفی کنید» آسیب‌شناسی طلاق جایگاه خانواده و جامعه در شکل‌گیری طلاق و دلایل فراگیری و ریشه‌های این موضوع است که تحقیقاتی را نیز در همین زمینه آغاز کرده‌ام.

وی افزود: امیدوارم افراد جامعه با این اثر از زندگی مشترک و عواقب طلاق آگاهی پیدا کنند و هر چه سریعتر برای ساخت آن سرمایه‌ای فراهم شود.

درخشنده با اشاره به استقبال خوب مردم از هیس دخترها فریاد نمی‌زنند گفت: با وجود تبلیغات کم، این فیلم از استقبال فوق‌العاده‌ای برخوردار بوده است و تنها تبلیغات دهان به دهان مردم به کمک این فیلم آمده است.

 

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top