خانه » اخبار سینما وتلویزیون » چندین سالن سینمایی دیجیتالی خواهد شد

چندین سالن سینمایی دیجیتالی خواهد شد

سینما کده

cinema-digitali

چندین سالن سینمایی دیجیتالی خواهد شد

به گزارش ورایتی،هدف دی‌سی‌دی‌سی که در اکتبر سال ۲۰۱۳ با همکاری کمپانی یونیورسال پیکچرز، کمپانی برادران وارنر و چند موسسه سینمایی دیگر تاسیس شد، ارایه گستره‌ای از خدمات دیجیتال ماهواره‌ای و زمینی به سالن‌های سینماست.
رندی بلوتکی مدیر اجرایی این کمپانی بیان کرد: «شبکه دی‌سی‌دی‌سی عملا سالن‌های سنتی سینما را تبدیل به مراکز سرگرمی حقیقی اجتماعی کرده که با موفقیت تمام توانسته‌ اند تجربه مشتریان را در تمام زمینه‌ها از جمله فیلم‌های سینمایی، اوپراها، باله‌ها، رویدادهای ورزشی و رخدادهای زنده از گوشه و کنار جهان گسترش دهند».
در حال حاضر این کمپانی با شبکه‌ای از  ۷۳ مرکز که شامل ۲۳۰۰ موقعیت مختلف و ۲۸ هزار پرده سینما می‌شود، در حال فعالیت است.  از این میان ۱۷۰۰ موقعیت و ۲۲ هزار پرده سینما به تجهیزات کامل دی‌سی‌دی‌سی مجهز شده اند. ۲۴ مرکز محتویات این پرده‌های بزرگ را برای پخش تامین می کنند که نام استودیوهای بزرگ و همچنین مستقل در میان آن‌ها به چشم می‌خورد.
دی‌سی‌دی‌سی در برنامه سینماکان امسال که در ماه آوریل برپا شد، اعلام کرد سرور جدیدی را تعبیه کرذه تا از طریق آن دو برنامه‌ زنده را همزمان به تالارهای کنفرانس ارسال کند و دو رویداد از پیش ضبط‌ شده نیز در عین حال امکان پخش داشته باشند. این امر به این معنی است که توزیع‌کنندگان برنامه ها می‌توانند در میان تعدادی نامحدود از تالارهای کنفرانس، چهار نمایش مختلف را به صورت همزمان پخش کنند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top