خانه » اخبار سینما وتلویزیون » نام فیلم «دردسرهای شیرین»کمال تبریزی به «طعم شیرین خیال» تغییر می‌کند.

نام فیلم «دردسرهای شیرین»کمال تبریزی به «طعم شیرین خیال» تغییر می‌کند.

سینما کده

cinema-kamal

نام فیلم کمال تبریزی

محمدعلی حسین‌نژاد تهیه کننده فیلم «دردسرهای شیرین» به کارگردانی کمال تبریزی درباره آخرین وضعیت این پروژه سینمایی به خبرگزاری مهر گفت: این روزها مراحل فنی «دردسرهای شیرین» طی می‌شود و تا دو ماه دیگر نسخه نهایی آماده خواهد شد.

وی عنوان کرد: مراحل فنی از جمله تدوین، صداگذاری و ساخت موسیقی به صورت همزمان در حال انجام است. علیرضا علویان صداگذاری فیلم را بر عهده دارد که تا چند روز دیگر این مرحله به پایان خواهد رسید. از سوی دیگر بهرام دهقانی نیز به طور همزمان کار تدوین را انجام می‌دهد.

این تهیه کننده سینما درباره آهنگساز تازه ترین فیلم کمال تبریزی گفت: مسعود سخاوت‌دوست ساخت موسیقی را بر عهده دارد که وی نیز در این زمینه اقداماتی را انجام داده است.

حسین نژاد در پاسخ به این پرسش که این فیلم اکران خواهد شد و یا به سی و سومین جشنواره فیلم فجر ارائه می‌شود، توضیح داد: هنوز تصمیم دقیقی درباره این موضوع اتخاذ نشده است. فعلا در حال بررسی هستیم که فیلم را اکران کنیم یا به جشنواره فیلم فجر بفرستیم.

وی درباره تغییر عنوان این فیلم از «دردسرهای شیرین» به «طعم شیرین خیال» یادآور شد: بنا بر تصمیم کارگردان عنوان این اثر تغییر کرده اما هنوز قطعی نشده است، منتظر موافقت سازمان سینمایی برای تغییر عنوان این فیلم هستیم.

فیلم سینمایی «دردسرهای شیرین» طنزی رمانتیک است که در آن شیرین ماجرای آشنایی خود و خانواده ‌اش با کسی را که قرار است به خواستگاری او بیاید روایت می‌‌کند. لوکیشن‌های فیلم در استان کرمان انتخاب و سعی شده در کنار نقل داستانی سرگرم‌‌کننده به مفاهیمی چون انرژی‌های پاک، تعامل سازنده و سالم انسان با طبیعت و محیط‌ زیست و مصرف بهتر منابع طبیعی اشاره شود.

شهاب حسینی، نازنین بیاتی، نادر فلاح، نازنین فراهانی، پریوش نظریه، مهدی حسینی بجستانی، عیسی یوسف پور از جمله بازیگران این فیلم سینمایی هستند.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top