خانه » اخبار سینمای جهان » کمپانی «مارول» تاریخ اکران ۵ فیلم سینماییش را اعلام کرد.

کمپانی «مارول» تاریخ اکران ۵ فیلم سینماییش را اعلام کرد.

سینما کده

cinemak-marvell

کمپانی «مارول»

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در حالی که کمتر از شش روز تا آغاز بزرگترین گردهمایی کمیک دنیا باقی مانده است، کمپانی «مارول» یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در این عرصه، تاریخ اکران 5 پروژه سینماییش را رسما اعلام کرد.
اگرچه پیش‌بینی می‌شد که مارول این خبر رسمی را تا پایان کمیک کان 2014 اعلام نکند اما صبر مسئولان این کمپانی پایان یافته و خبر فوق را رسانه‌ای کردند. این در حالی است که نام فیلم‌ها اعلام نشده و فقط تاریخ پخش سراسری آنها اعلام شده است. احتمال می‌رود که تا پایان کمیک کان 2014 اطلاعات جدیدی از این فیلم‌ها به دست بیاید. در غیر این صورت فعلا باید فقط با دانستن تاریخ اکران آنها سر کرد. گفته می‌شود آنها فکر می‌کرده‌اند که برادران وارنر در کمیک کان امسال تاریخ چند پروژه سینمایی «دی سی» را اعلام کند و آنها می‌خواسته‌اند تا پیش دستی کرده و اول این کار را انجام دهند.
آنها 28 جولای و سوم نوامبر 2017 از دو اثر خود رونمایی می‌کنند. ظاهرا سال 2017 برنامه مارول به فروش فیلم خلاصه نمی‌شود. آنها به جز فیلمی که برای اکران تابستانه در 28 جولای آماده کرده‌اند دور خیزی برای جوایز هم داشته‌اند و یکی از فیلم‌هایشان را درست مقارن با فصل جوایز اکران می‌کنند. سال 2018 هم استراتژی همین است. یک فیلم در تابستان و روز 6 جولای اکران می‌شود و یکی هم زمان با فصل جوایز و تعطیلات کریسمس در روز 28 نوامبر اکران می‌شود. تنها فیلم سال 2019 این کمپانی هم که اعلام رسمی شده است در سوم ماه می آن سال اکران می‌شود.
این پنج فیلم راز آلود که هنوز نامی از آنها برده نشده است را باید در کنار دو تاریخ دیگری گذاشت که هنوز نام فیلمی به آنها مربوط نشده است و پیش از این اعلام شده بودند: 8 جولای 2016 و 5 می 2017.
گفتنی است کاپیتان آمریکا 3 هم آماده است تا در روز 6 می 2016 راهی پرده‌های نقره ای سینماهای سراسر دنیا شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*


Scroll To Top