سینما کده سینما کده
خانه » اخبار سینمای جهان » کمپانی «مارول» تاریخ اکران ۵ فیلم سینماییش را اعلام کرد.

کمپانی «مارول» تاریخ اکران ۵ فیلم سینماییش را اعلام کرد.

سینما کده

cinemak-marvell

کمپانی «مارول»

 

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، در حالی که کمتر از شش روز تا آغاز بزرگترین گردهمایی کمیک دنیا باقی مانده است، کمپانی «مارول» یکی از بزرگترین شرکت‌های فعال در این عرصه، تاریخ اکران ۵ پروژه سینماییش را رسما اعلام کرد.
اگرچه پیش‌بینی می‌شد که مارول این خبر رسمی را تا پایان کمیک کان ۲۰۱۴ اعلام نکند اما صبر مسئولان این کمپانی پایان یافته و خبر فوق را رسانه‌ای کردند. این در حالی است که نام فیلم‌ها اعلام نشده و فقط تاریخ پخش سراسری آنها اعلام شده است. احتمال می‌رود که تا پایان کمیک کان ۲۰۱۴ اطلاعات جدیدی از این فیلم‌ها به دست بیاید. در غیر این صورت فعلا باید فقط با دانستن تاریخ اکران آنها سر کرد. گفته می‌شود آنها فکر می‌کرده‌اند که برادران وارنر در کمیک کان امسال تاریخ چند پروژه سینمایی «دی سی» را اعلام کند و آنها می‌خواسته‌اند تا پیش دستی کرده و اول این کار را انجام دهند.
آنها ۲۸ جولای و سوم نوامبر ۲۰۱۷ از دو اثر خود رونمایی می‌کنند. ظاهرا سال ۲۰۱۷ برنامه مارول به فروش فیلم خلاصه نمی‌شود. آنها به جز فیلمی که برای اکران تابستانه در ۲۸ جولای آماده کرده‌اند دور خیزی برای جوایز هم داشته‌اند و یکی از فیلم‌هایشان را درست مقارن با فصل جوایز اکران می‌کنند. سال ۲۰۱۸ هم استراتژی همین است. یک فیلم در تابستان و روز ۶ جولای اکران می‌شود و یکی هم زمان با فصل جوایز و تعطیلات کریسمس در روز ۲۸ نوامبر اکران می‌شود. تنها فیلم سال ۲۰۱۹ این کمپانی هم که اعلام رسمی شده است در سوم ماه می آن سال اکران می‌شود.
این پنج فیلم راز آلود که هنوز نامی از آنها برده نشده است را باید در کنار دو تاریخ دیگری گذاشت که هنوز نام فیلمی به آنها مربوط نشده است و پیش از این اعلام شده بودند: ۸ جولای ۲۰۱۶ و ۵ می ۲۰۱۷٫
گفتنی است کاپیتان آمریکا ۳ هم آماده است تا در روز ۶ می ۲۰۱۶ راهی پرده‌های نقره ای سینماهای سراسر دنیا شود.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top