سینما کده سینما کده
خانه » اخبار انیمیشن » کمپانی پیکسار ۳ انیمیشن تازه تولید می‌کند.

کمپانی پیکسار ۳ انیمیشن تازه تولید می‌کند.

سینما کده

ph-pix

کمپانی پیکسار ۳ انیمیشن تازه تولید می‌کند.

به گزارش سینما کده این کمپانی معروف کە این روزها انیمیشن محبوب و پرطرفدار “هیولاها” را آماده اکران در سینماهای جهان دارد، از تهیه و تولید سه انیمیشن بلند سینمایی خبر داده است.

بنابر این گزارش، انیمیشن‌های “دایناسور خوب”، “The Inside Out” و “جستجوی نمو ۲″ عناوین سه اثر تازه کمپانی پیکسار می باشند.

در خلاصه داستان انیمیشن “The Good Dinosaur” (دایناسور خوب) بە کارگردانی “باب پترسون” کە قرار است در روز ۳۰ ماه می سال ۲۰۱۴ میلادی (۱۰ خردادماه) اکران شود آمده؛ اگر شهاب سنگ‌هایی کە سبب فاجعه شدند و شیوه زندگی را در زمین تغییر دادند از مسیر سیاره خارج می‌شدند و دایناسورها هیچ‌وقت منقرض نمی‌شدند، دنیا بە شکل…

انیمیشن “The Inside Out” (نام موقت) بە کارگردانی “پیتر دکتر” هم کە قرار است در روز ۱۹ ماه جون سال ۲۰۱۵ میلادی (۲۶ خردادماه) اکران شود، یک اثر خلاقانه است کە بیننده را بە جایی می‌برد کە همه می‌شناسند (مغز انسان) اما هیچکس تا بە حال داخل آن را ندیده است.

انیمیشن “Finding Nemo 2″ (جستجوی نمو۲) بە کارگردانی “اندرو استنتون”، سومین اثر کمپانی پیکسار است کە برائ اکران در سال ۲۰۱۶ میلادی در نظر گرفته شده است و هنوز هیچ خبری دربارهٔ خط داستانی آن منتشر نشده است.

Cinemakade © 2019 

20791Alexa

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

کد امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.


Scroll To Top